Dětské kolo Hello Kitty Shiny v Insportline

Sportovní eshop Insportline má nyní v akci překrásné dětské kolo Hello Kitty Shiny v provedení BMX pro děti od 4 do 8 let. Kolo má už nafukovací 14″ kola a zabezpečení v podobě krytu řetězu, poctivé přední a zadní brzdy + boční bezpečnostní kolečka pro ta nejmenší děvčátka.

Aktuálně pořídíte dětské kolo Hello Kitty Shiny se slevou 36% a dopravou zdarma až k Vám domů. Na kolo je standardní záruka 2 roky, 14 dní na vrácení bez udání důvodu + garance vrácení peněz. A hlavně – kolo je seřízeno a sestaveno. Objednávku můžete uhradit odloženou platbou ve lhůtě 14 dnů.

Tohle dívčí kolo Hello Kitty není žádná chvilková záležitost – Hi-ten ocelový rám, hliníkové ráfky, přední čelisťová brzda a ta zadní nábojová. Mezi doplňky najdete košíček na „nákup“, zadní nosič pro panenky a samozřejmě stylový zvonek. Stabilizační kolečka jsou přídavná a lze je odmontovat ve chvíli, kdy už je dívka nebude potřebovat.

Růžová sedačka kola Hello Kitty Shiny

  • výška řídítek: 64 cm
  • výška sedla: 45 – 55 cm
  • hmotnost: 9,5 kg
  • nosnost: 35 kg
  • barva: růžová Hello Kitty
  • doporučeno pro děti od 4 do 8 let

 

Detail na ráfek a pneu dětského kola Hello Kitty Shiny Košíček dětského kola Hello Kitty Shiny Detail na řídítka, zvonek a brzdy kola Hello Kitty Shiny

Dětské kolo Hello Kitty Shiny se slevou 36% a dopravou zdarma!

Autorem článku je Stanislav Puffler

Tvůrce těchto komerčních stránek o licenčních produktech Hello Kitty a zapálený bloger. Profesně webdesigner a programátor webových aplikací na volné noze zaměřený na ecommerce.
Všechny články, které napsal(a) Stanislav Puffler →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *