Školní potřeby Hello Kitty v eshopu Kasa.cz

Dnes se podíváme na zoubek nabídce školních potřeb pro nejmenší školáky na prvním stupni ZŠ v internetovém obchodě Kasa.cz. Kasa patří mezi největší české eshopy s širokým sortimentem a pobočky má po celé ČR, na Slovensku i v Polsku. Shop vznikl v roce 1999 a má tedy nemalou tradici.

Přes interní vyhledávání eshopu se můžete snadno dostat ke kompletní nabídce licencovaných produktů Hello Kitty. Jde především o školní výbavu – tedy anatomický školní batoh Hello Kitty z výroby P+P Karton, který je k dispozici ve třech variantách. Dvakrát v růžovofialové verzi a jeden černý s obrysem Kitty. Batohy jsou nyní ve výprodeji a s dopravou zdarma, což je před začátkem školního roku ideální šance.

Zajímavé je i Hello Kitty pouzdro na zip, které může posloužit jako penál na tužky, propisky, gumu a další drobnosti. Penál Hello Kitty je snadno omyvatelný a velmi praktický. Výrobcem je opět P+P Karton, rajhradecká firma zaměřená na výrobu školních a kancelářských potřeb posvěcených fyzioterapeutem.

Nakonec má Kasa.cz v nabídce ještě tvrdé desky Hello Kitty o velikosti A4 ve verzi černé a růžové. Desky poslouží na sešity, tištěné materiály, zápisy a další tiskoviny jak do školy, tak třeba pro děti na sbírku kreslířských výtvorů.

Autorem článku je Stanislav Puffler

Tvůrce těchto komerčních stránek o licenčních produktech Hello Kitty a zapálený bloger. Profesně webdesigner a programátor webových aplikací na volné noze zaměřený na ecommerce.
Všechny články, které napsal(a) Stanislav Puffler →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *