Školní výbava a hračky Hello Kitty v ProDěti.cz

Za eshopem ProDěti.cz je jeden z největších českých online prodejců a sice MALL. Důvěryhodný prodejce má ve svém eshopu určeném dětem skutečně velký výběr Hello Kitty produktů. K dnešnímu dni jde o bezmála 60 katalogových položek, nicméně interní vyhledávání eshopu dosti pokulhává, jelikož tam počítá i Hello drinky 🙂

Velmi zajímavé jsou autosedačky – zejména dětská autosedačka Hello Kitty I-Max SP LX za 1 690 Kč. Lze využít už pro děti od 9 kg. Pro větší děti pak přijde vhod autosedačka Nania Dream Luxe, která už je více sedákem pro děti od 15 kg.

Dětská autosedačka Hello Kitty Dětský sedák do auta Hello Kitty

Velmi krásné a kvalitní je i dívčí kolo Hello Kitty značky Dino Bikes. Dětské kolo Hello Kitty je bílé (včetně pneu) s růžovými ornamenty a růžovým košíkem u předních řídítek. Za sedačkou je ještě „dětská sedačka“ pro panenku. No uznejte sami, není nádherné?

Dětské kolo Hello Kitty

Někomu se šikne fleecová deka nebo polštářek Hello Kitty. Jinému zase oboustranné povlečení Hello Kitty, které je v eshopu prakticky bestsellerem. Rozměry jsou pro dětskou postel – tedy 140×200 a 70×90.  Kromě té šedé varianty je k dispozici i bílé povlečení Hello Kitty. A třeba Vás zaujme spíš růžová látková sedačka s nosítkem.

Látková sedačka Hello Kitty s nosítkem Dětské povlečení Hello Kitty šedé Dětské povlečení Hello Kitty bílé

S blížícím se školním rokem je však v nabídce eshopu asi nejlákavější vymazlená růžová školní aktovka Hello Kitty, dětské a studentské batohy Hello Kitty, taška přes rameno, penál Hello Kitty a příp. dětská peněženka Hello Kitty. To je radost pohledět a navíc ty pixelové batohy, penály a peněženky ještě rozvíjí dětskou kreativitu, fantazii, jemnou motoriku a pomáhají i s vnímáním prostoru, plánováním atd. SUPER!

Růžová školní aktovka Hello Kitty s pixely Dětský batoh Hello Kitty růžový Batůžek Hello Kitty pro nejmenší děti Dětská peněženka Hello Kitty růžová Růžový penál Hello Kitty

 

Autorem článku je Stanislav Puffler

Tvůrce těchto komerčních stránek o licenčních produktech Hello Kitty a zapálený bloger. Profesně webdesigner a programátor webových aplikací na volné noze zaměřený na ecommerce.
Všechny články, které napsal(a) Stanislav Puffler →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *