Spouštíme vymazlený kočičí web Hello-Kitty.cz

Je to tu. Píše se 25.7.2018. Venku je ohromné vedro a sucho, na internetu se však zrodila hvězda holčičího světa. Pokud máte doma dítě, zřejmě dívku, ale i to nemusí být pravidlem ;), která miluje růžovou a koťátka, pak je tohle její budoucí homepage.

Na českém internetu už dlouho chyběl ucelený přehled o licencovaném zboží Hello Kitty. Žádný repceptář na Hello Kitty dort, žádný blog o vyšívání růžových šatiček s kočičkou, ale poctivý komerční blog mapující české prodejce, eshopy a kompletní nabídku produků s Hello Kitty.

Silný web se silnými partnery

V prvních dnech spuštění webu se stává hlavním partnerem stránek český výrobce pixelových produktů pro školáky, studenty i dospělé – společnost Pixie Crew Group s.r.o., která vyrábí pixelové batohy, školní aktovky a tašky přes rameno, penály, pouzdra, obaly na iPhone, náramky nebo třeba diáře s přidanou hodnotou. Ta spočívá v patentované silikonové desce s trny, na které je možné připínat tzv. pixely nebo chcete-li po jejich pixies.

Princip je podobný jako u stavebnic Lego. Děti si tak mohou vyskládat vlastní motiv, obrázek, nápis podle chuti a mít na batohu nebo peněžence každý den něco jiného. Možnosti jsou nekonečné a pixelové produkty tímto způsobem rozvíjí dětskou kreativitu, fantazii, osobitost i jemnou motoriku. Naše partnerství dává smysl díky nové kolekci Hello Kitty od PIXIE CREW.

Druhým partnerem je pak největší český internetový obchod Alza.cz, který má v nabídce velmi ucelenou a zajímavou nabídku Hello Kitty produktů. I zde je tak partnerství smysluplné. Nechceme si hrát na blog pro holčičky ani na nic jiného, čím prostě a jednoduše nejsme. Jsme čistě komerční blog, který se zcela otevřeně prezentuje jako business portál se zaměřením na licenční dětské zboží Hello Kitty. Obsah webu pomůže především maminkám, rodičům a prarodičům dívek, které si zamilovali kreslenou postavičku roztomilého koťátka japonské designerky Juko Šimizu.

Autorem článku je Stanislav Puffler

Tvůrce těchto komerčních stránek o licenčních produktech Hello Kitty a zapálený bloger. Profesně webdesigner a programátor webových aplikací na volné noze zaměřený na ecommerce.
Všechny články, které napsal(a) Stanislav Puffler →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *